Cena

Szafa Garażowa BLOOM STANDARD to koszt:  4 500 PLN

Do każdej ceny jednostkowej szafy, należy doliczyć koszt dowozu i montażu wg. indywidualnych ustaleń (w Warszawie i okolicach to koszt 300 PLN).

BLOOM STANDARDpng


Poza szafami standardowymi, wykonujemy również szafy pod indywidualny wymiar.
W zakładce OPCJE+ oraz w GALERIA pokazujemy różne możliwe rozwiązania szaf BLOOM dopasowanych do możliwości danego miejsca postojowego i oczekiwań klienta.

Szafy na wymiar podlegają indywidualnej wycenie.


 

Realizacja zamówienia


1. Szafy standardowe dostępne są od ręki.

2. Montaż zamówionej szafy standardowej możliwy nawet w dniu zamówienia

3. Szafy nietypowe, robione na indywidualne zamówienie (w zależności od projektu), dostępne od 5 do 15 dni roboczych od zamówienia .

 


Cena Szafy Garażowej BLOOM w 70 % wynika z ceny  materiału (blacha 1 klasy), z której jest wykonana.
Szafa wykonana jest w 99% blachy i w całości ręcznie spawana, co w połączeniu z solidną i precyzyjnie wykonaną konstrukcją gwarantuje jej stabilność, wytrzymałość i bezpieczeństwo użytkowania.
Szafa Garażowa BLOOM to ok. 300 kg wagi własnej, z możliwością obciążenia jej wnętrza do 1,5 tony (gwarancja). Wyposażona jest w profesjonalny zamek marki GERDA połączony z rozporowym system antywłamaniowym, co czyni ją meblem półpancernym. 

Szafy BLOOM posiadają certyfikat /specjalistyczną opinię certyfikowanego rzeczoznawcy P.Poż określającą zgodność z obowiązującymi przepisami P.Poż i brak przeciwwskazań do  ich montażu w parkingach podziemnych. To najwyższa jakość za rozsądną cenę.                                                          

                            BLOOM vs. konkurencja


W związku z pojawieniem się na rynku firm imitujących Szafy Garażowe BLOOM, 

pragniemy zwrócić uwagę na: 


1.         JAKOŚĆ WYKONANIA - nasze szafy są w całości wykonane z 1 mm blachy przyspawanej do solidnej metalowej „klatki” zbudowanej z 3 cm., metalowych profilach. Całość jest solidnie zespawana i wyważona – by zapewnić pełną stabilność i bezpieczeństwo oraz by szafa posłużyła co najmniej kilkanaście lat.

 

2.         MATERIAŁY– Szafy Garażowe Bloom są w całości wykonane z wysokiej jakości blachy. Konkurencja często stosuje blachę typu galanteryjnego - miękką, łatwą do  jej odgięcia i zdeformowania. Pojawiła się również firma, która zamiast blachy lub obok blachy galanteryjnej, używa płyt MDF – czyli materiału drewnianego, łatwopalnego który jest niezgodny z przepisami Ppoż. oraz narażony jest na działania czynników atmosferycznych (wilgoci i mrozu) obecnych w garażach podziemnych. Szafa wykonana z takich materiałów najprawdopodobniej zacznie „pracować” – czyli wyginać się, rozchodzić, a drzwi z pewnością będą wypaczać się i opadać – co może zaważyć na stabilności i bezpieczeństwu takiej konstrukcji.

 

3.     Szafy Garażowe BLOOM są MEBLEM WOLNOSTOJĄCYM - przesuwnym stojącym stabilnie dzięki porządnie zespawanej konstrukcji, wadze własnej ok.300 kg. Oraz płozom stabilizującym.

 

Nie wiercimy, nie kotwimy, nie kleimy- nie naruszamy powierzchni budynku

 

Konkurencja często dla umocowania swojej wątłej konstrukcji - wierci dziury w ścianie lub podłożu co jest absolutnie zabronione w kontekście gwarancji deweloperskiej budynku.

 

4.     WYTRZYMAŁOŚĆ - do standardowej szafy BLOOM można załadować nawet do dwóch ton co gwarantujemy. Proszę zapytać firmy próbujące nas naśladować czy u nich można załadować choć 200-300 kg.

 

5.     GWARANCJA - szafa garażowa BLOOM jako produkt całościowy objęta jest dwuletnią gwarancją. Zwracamy uwagę, że trudno traktować poważnie ofertę gwarancji na dwa czy cztery lata od firm istniejących na rynku zaledwie kilka miesięcy.

 

6.     DOŚWIADCZENIE - to my 6 lat temu wymyśliliśmy te szafy i wprowadziliśmy je jako pierwsi na rynek- i dzięki temu mamy ogromne doświadczenie przekładające się dla kupującego na pewny, szybki i sprawny ewentualny serwis - tak w czasie gwarancji jak i po jej zakończeniu oraz świadomość zakupu mebla o sprawdzonych rozwiązaniach technicznych. Nasza szafa za kilka lat nie zacznie się nagle chwiać bo wskutek obciążeń straci stabilizację, nie popękają nity (bo ich nie ma - są wyłącznie porządne spawy) i nie zacznie odchodzić blacha wskutek zużycia - u nas wszystko jest porządnie zespawane.

 

7. REALIZACJA – standardowe Szafy Garażowe BLOOM są praktycznie dostępne „od ręki”. Realizacja szaf na specjalne zamówienie trwa do ok. tygodnia. Warto zapytać się konkurencji o czas realizacji – gdyż niejednokrotnie są to nawet wielotygodniowe terminy.

 

A tak zupełnie po ludzku - wiele firm oferujących „podróbki” naszych rozwiązań, powstaje  jak "grzyby po deszczu" pojawia się i jeszcze szybciej znika z rynku. Warto dokładnie przyjrzeć się ich produktom bliżej, gdyż niejednokrotnie na światło dzienne wychodzą różne tzw. "kwiatki".

 

I małego fiata i Mercedesa określa się mianem: samochód.